RFW-12602-180
- Manufacturer Part Number:
- RFW-12602-180
- Part of Description:
- N Male - N Male; CUI-400; 180"
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- CUI-400
- Color :
- Connector Impedance :
- 50 Ohms
- Length :
- 180.0" (4.6m) 15.0'
- Operating Temperature :
- Overall Impedance :
- 50 Ohms