RFW-13684-39
- Manufacturer Part Number:
- RFW-13684-39
- Part of Description:
- N Male - N Female; RG-142; 39"
- 2nd Contact Gender :
- Female
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- RG-142
- Color :
- Connector Impedance :
- 50 Ohms
- Length :
- 39.00" (990.60mm)
- Operating Temperature :
- Overall Impedance :
- 50 Ohms