ST3215SB32768C0HSZA1
- Manufacturer Part Number:
- ST3215SB32768C0HSZA1
- Manufacturer/Brand:
- KYOCERA AVX
- Part of Description:
- CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
- Manufacturer :
- KYOCERA AVX
- Product Category :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 70 kOhms
- Frequency :
- 32.768 kHz
- Frequency Stability :
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.035" (0.90mm)
- Load Capacitance :
- 7pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 2-SMD, No Lead
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- AEC-Q200
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)