RFW-5573-36LF
- Manufacturer Part Number:
- RFW-5573-36LF
- Part of Description:
- N Male - N Male; RG-142; ROHS Co
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- RG-142
- Color :
- Connector Impedance :
- 50 Ohms
- Length :
- 36.00" (914.40mm)
- Operating Temperature :
- Overall Impedance :
- 50 Ohms