D-500-0458-2-612-236
Manufacturer Part Number:
D-500-0458-2-612-236
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity Aerospace Defense and Marine
Part of Description:
CABLE IN LINE COUPLER 1WR 19.67'
Manufacturer :
Product Category :
Specialized Cable Assemblies
Cable Length - Unexposed :
19.67' (5.99m) 236"
Features :
Number of Lines :
1
Product Status :
Active
Type :
Data Coupler, Bus to Bus
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    SIGNAL MODULE 24 POS
    PCB MULTI-GIG T1 1" PW LG CHMF
    MULTIGIG RT T2 .8" BP H-LFT
    SIGNAL MODULE SOLDER
    CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156