CVSII-40-300-50-R1
Manufacturer Part Number:
CVSII-40-300-50-R1
Manufacturer/Brand:
ElectronAix
Part of Description:
Cable IPEX Cabline VSII 40 Pos.
Manufacturer :
ElectronAix
Product Category :
Rectangular Cable Assemblies
Cable Termination :
Solder
Color :
Blue
Connector Type :
Socket to Plug
Contact Finish :
Contact Finish Thickness :
Features :
Pin Assignment: 1:1, Round Binding, Impedance: 50Ohms
Length :
0.984' (300.00mm, 11.81")