CDF36-20-300-50-R1
- Manufacturer Part Number:
- CDF36-20-300-50-R1
- Manufacturer/Brand:
- ElectronAix
- Part of Description:
- Cable HIR DF36 20-20 Pos. TL300m
- Manufacturer :
- ElectronAix
- Product Category :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- Solder
- Color :
- Green
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Contact Finish :
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Pin Assignment: 1:1, Round Binding, Impedance: 50Ohms
- Length :
- 0.984' (300.00mm, 11.81")