CCSMA2-MM-SS402-60
Manufacturer Part Number:
CCSMA2-MM-SS402-60
Part of Description:
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 5'
1st Connector :
SMA Plug, Right Angle
2nd Connector :
SMA Plug, Right Angle
Cable Type :
4.14mm OD Coaxial Cable
Color :
Blue
Connector Impedance :
Features :
Shielded, Stainless Steel
Frequency - Max :
18 GHz
Ingress Protection :
Length :
60.0" (1.5m) 5.0'
Operating Temperature :
-45°C ~ 85°C
Overall Impedance :
50 Ohms
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"