CCSMA26.5-MM-190-30
Manufacturer Part Number:
CCSMA26.5-MM-190-30
Part of Description:
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 30"
1st Connector :
SMA Plug
2nd Connector :
SMA Plug
Cable Type :
5.21mm OD Coaxial Cable
Color :
Gray
Connector Impedance :
Features :
Shielded, Stainless Steel
Frequency - Max :
26.5 GHz
Ingress Protection :
Length :
30.00" (762.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Overall Impedance :
50 Ohms
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"