CCSMA-MM-LL335-36
- Manufacturer Part Number:
- CCSMA-MM-LL335-36
- Part of Description:
- CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 36"
- 1st Connector :
- SMA Plug
- 2nd Connector :
- SMA Plug
- Cable Type :
- 7.44mm OD Coaxial Cable
- Color :
- Gray
- Connector Impedance :
- Features :
- Shielded, Stainless Steel
- Frequency - Max :
- 18 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 36.00" (914.40mm)
- Operating Temperature :
- -45°C ~ 85°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms