CCSMA642-MM-086F-12
- Manufacturer Part Number:
- CCSMA642-MM-086F-12
- Part of Description:
- CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 12"
- 1st Connector :
- SMA Plug, Right Angle
- 2nd Connector :
- SMA Plug, Right Angle
- Cable Type :
- 2.54mm OD Coaxial Cable
- Color :
- Blue
- Connector Impedance :
- Features :
- Shielded
- Frequency - Max :
- 12.6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 12.00" (304.80mm)
- Operating Temperature :
- -45°C ~ 85°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms