ASMZG1500F058L13
- Manufacturer Part Number:
- ASMZG1500F058L13
- Manufacturer/Brand:
- Siretta
- Part of Description:
- CBL ASSY FME-TNC JACK-PLUG 49.2'
- Manufacturer :
- Siretta
- Product Category :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- FME Jack
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Female
- 2nd Connector :
- TNC Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- LLC200A
- Color :
- Black
- Connector Impedance :
- Features :
- Shielded
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 590.6" (15.0m) 49.2'
- Operating Temperature :
- Overall Impedance :
- 50 Ohms