SCC4012X102K8C2TS
- Manufacturer Part Number:
- SCC4012X102K8C2TS
- Part of Description:
- CAP CER 1000PF 400VAC X1/Y1 X7R
- Capacitance :
- 1000 pF
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage - Rated :
- 400VAC