R302255001150
- Manufacturer Part Number:
- R302255001150
- Manufacturer/Brand:
- Radiall USA, Inc.
- Part of Description:
- MML / PLUG H2.5 - SMA PANEL SEAL
- Manufacturer :
- Radiall USA, Inc.
- Product Category :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- SMA Jack
- 1st Connector Mounting Feature :
- Bulkhead - Front Side Nut
- 1st Connector Mounting Type :
- Panel Mount
- 1st Contact Gender :
- Female
- 2nd Connector :
- MML Plug, Right Angle
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- Color :
- Black
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 5.906" (150.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms