U152-003-3P5
- Manufacturer Part Number:
- U152-003-3P5
- Manufacturer/Brand:
- Tripp Lite by Eaton
- Part of Description:
- USB TO DC POWER CABLE - M/M, USB
- Manufacturer :
- Tripp Lite by Eaton
- Product Category :
- Between Series Adapter Cables
- Cable Type :
- Round
- Color :
- Black
- Connector Type :
- Barrel Plug - 1.35mm ID, 3.5mm OD to USB A Male Plug
- Length :
- 3.00' (914.4mm)