STL015SC2DX010N
- Manufacturer Part Number:
- STL015SC2DX010N
- Manufacturer/Brand:
- TE Connectivity Aerospace Defense and Marine
- Part of Description:
- CONN RCPT 15POS 30AWG 10IN
- Manufacturer :
- Product Category :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- Crimp
- Color :
- White, Individual
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Contact Finish :
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Length :
- 0.833' (254.00mm, 10.00")