2000P-RIBBON-4TT-MED
Manufacturer Part Number:
2000P-RIBBON-4TT-MED
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity AMP Connectors
Part of Description:
2000P-RIBBON-4TT-MED
Stock Condition:
1
Manufacturer :
TE Connectivity AMP Connectors
Product Category :
Accessories
Accessory Type :
Ribbon
For Use With/Related Products :
Printers
Product Status :
Active
Specifications :
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    CONN HDR MULT-BEAM 33POS EDGE MT
    CONN HEADER HD 96POS PCB
    CONN HEADER MULTI-BEAM 16POS PCB
    CONN HEADER MULTI-BEAM 18POS PCB
    ASSYMINIPAKHDL25S8PRAPLUGBDLCKSE
Catalog related products
Related products
Part Manufacturer Stock Description
2000 Heyco Products 299,707 SB 250-2 BLACK
2000 Pololu Corporation 8,720 JMPR WIRE 20PC 10CLR ASSTD FF 36
2000 3M 9,351 SCOTCH-BRITE POWER PAD 2000, 5.5
2000 Libman Commercial 100 COMMERCIAL 2000 WONDER MOP, 51"L
2000 Global Industrial 63 EASY LIFT DESK MOVER, STEEL
2000 Adafruit 5,459 PRO TRINKET 5V ATMEGA328P EVAL
2000 Hallsten Innovations 1 ONE HOUR CONSULTATION
2000 Zinsser 8,210 BULLS EYE 1-2-3 WATER-BASE PRIME
2000 BATTERY Interlight 8,978 Replacement for Goldstar 2000 Ba
2000 2446 BATTERY Interlight 7,587 Replacement for Fritz!fon 2000 2
2000 3300MAH BATTERY Interlight 7,732 Replacement for Aeg 2000 3300MAH
2000 36 VOLTS 6 PACK Interlight 7,583 Replacement for Nilfisk-Advance
2000 ALPHA STIMULATOR 6V 3.0AH Interlight 5,019 Replacement for Astro-Med 2000 A