CCSMA26.5-MM-086-7
- Manufacturer Part Number:
- CCSMA26.5-MM-086-7
- Part of Description:
- CBL ASSY SMA PLUG-PLUG .086 7"
- Stock Condition:
- 5
- 1st Connector :
- SMA Plug
- 2nd Connector :
- SMA Plug
- Cable Type :
- Hand Formable .086
- Color :
- Silver
- Connector Impedance :
- Features :
- Shielded
- Frequency - Max :
- 26.5 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 7.000" (177.80mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms