DNRR77HDWB
- Manufacturer Part Number:
- DNRR77HDWB
- Manufacturer/Brand:
- Hammond Manufacturing
- Part of Description:
- RACK STEEL 15X20.6X83 BLK
- Manufacturer :
- Hammond Manufacturing
- Product Category :
- Racks
- Color :
- Black
- Dimensions - Overall :
- 15.000" L x 20.560" W x 83.000" H (381.00mm x 522.22mm x 2108.20mm)
- Dimensions - Panel :
- 3.000" L x 17.750" W x 77.000" H (76.20mm x 450.85mm x 1955.80mm)