XH7M42-1C0007
- Manufacturer Part Number:
- XH7M42-1C0007
- Manufacturer/Brand:
- Belden
- Part of Description:
- ENCL ASSY 42UX30X42 BLK
- Manufacturer :
- Belden
- Product Category :
- Racks
- Color :
- Black
- Dimensions - Overall :
- 42.000" L x 30.000" W x 78.850" H (1066.80mm x 762.00mm x 2002.79mm)