XWR-3619-18
- Manufacturer Part Number:
- XWR-3619-18
- Manufacturer/Brand:
- Belden
- Part of Description:
- 36"WALL MNT SWING RACK 18"DEEP
- Manufacturer :
- Belden
- Product Category :
- Racks
- Color :
- Black
- Dimensions - Overall :
- 18.000" L x 19.750" W x 36.000" H (457.20mm x 501.65mm x 914.40mm)