7F.20.8.120.2055
Manufacturer Part Number:
7F.20.8.120.2055
Manufacturer/Brand:
Finder Relays, Inc.
Part of Description:
FAN W/FILTER SIZE 2 32.4CFM 120V
Stock Condition:
2
Manufacturer :
Finder Relays, Inc.
Product Category :
Rack Thermal Management
Product Status :
Active
Size / Dimension :
4.92" L x 4.92" W (125.0mm x 125.0mm)
Specifications :
Fan, AC, Square, 32.4 CFM
Type :
Fan
Voltage - Input :
120VAC