CC6361-4X-115
- Manufacturer Part Number:
- CC6361-4X-115
- Manufacturer/Brand:
- Noren Thermal Solutions
- Part of Description:
- CABINET COOL TYPE 4X 29LX13.87"W
- Stock Condition:
- 5
- Manufacturer :
- Noren Thermal Solutions
- Product Category :
- Rack Thermal Management
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 29.00" L x 13.87" W x 8.00" H (736.6mm x 352.4mm x 203.2mm)
- Specifications :
- 6" Fan (3), 21800 BTU/hr, Stainless Steel, Type 4X
- Type :
- Air to Water Cabinet Cooler
- Voltage - Input :
- 115VAC