OD300-24-A
- Manufacturer Part Number:
- OD300-24-A
- Manufacturer/Brand:
- Orion Fans
- Part of Description:
- 3 FAN TRAY 24VDC
- Manufacturer :
- Orion Fans
- Product Category :
- Rack Thermal Management
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 19.00" L x 18.00" W x 1.75" H (482.6mm x 457.2mm x 44.5mm)
- Specifications :
- Fan Tray, DC, 3 Fans, 330 CFM
- Type :
- Fan Tray
- Voltage - Input :
- 24VDC