H13152U48WH
- Manufacturer Part Number:
- H13152U48WH
- Manufacturer/Brand:
- Hammond Manufacturing
- Part of Description:
- 52U 31.5W 48D H1 DATA CENTER SER
- Manufacturer :
- Hammond Manufacturing
- Product Category :
- Racks
- Color :
- White
- Dimensions - Overall :
- 49.910" L x 31.500" W x 97.900" H (1267.71mm x 800.10mm x 2486.66mm)