DTS3161A115N3LG
- Manufacturer Part Number:
- DTS3161A115N3LG
- Manufacturer/Brand:
- Hammond Manufacturing
- Part of Description:
- AIR CONDITIONER 4000BTU SIDE MT
- Manufacturer :
- Hammond Manufacturing
- Product Category :
- Rack Thermal Management
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 15.55" L x 11.50" W x 29.46" H (395.0mm x 292.1mm x 748.3mm)
- Specifications :
- A/C Unit, 4000 BTU
- Type :
- Air Conditioning Unit
- Voltage - Input :
- 115VAC