PWS7102A115N4LG
Manufacturer Part Number:
PWS7102A115N4LG
Manufacturer/Brand:
Hammond Manufacturing
Part of Description:
AIR/WATER HEAT EXCHANGER
Manufacturer :
Hammond Manufacturing
Product Category :
Rack Thermal Management
Product Status :
Active
Size / Dimension :
5.91" L x 7.87" W x 19.69" H (150.0mm x 200.0mm x 500.0mm)
Specifications :
A/C Unit, 3241 BTU
Type :
Air Conditioning Unit
Voltage - Input :
115VAC
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    BATT HOLDER AAA 2 CELL WIRE LEAD
    BATT CONNECT SNAP 9V 1 CELL WIRE