PTF60700LG230
- Manufacturer Part Number:
- PTF60700LG230
- Manufacturer/Brand:
- Hammond Manufacturing
- Part of Description:
- FAN FILTER 230V 80W LT GRAY
- Manufacturer :
- Hammond Manufacturing
- Product Category :
- Rack Thermal Management
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 18.50" L x 18.50" W x 5.51" H (470.0mm x 470.0mm x 140.0mm)
- Specifications :
- Fan, AC, Square, 227 CFM
- Type :
- Fan
- Voltage - Input :
- 230VAC