CC2450-MM-150-39.4
- Manufacturer Part Number:
- CC2450-MM-150-39.4
- Manufacturer/Brand:
- Crystek Corporation
- Part of Description:
- CBL ASSY 2.4MM PLUG-PLUG 3.3'
- Stock Condition:
- 1
- Manufacturer :
- Crystek Corporation
- Product Category :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- 2.4mm Plug
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- 2.4mm Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- Color :
- Gray
- Connector Impedance :
- Features :
- Shielded
- Frequency - Max :
- 50 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 39.4" (1.0m) 3.3'
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms
- Product Status :
- Active
- Style :
- 2.4mm to 2.4mm