DN-19TRAY-1-800-SW
Manufacturer Part Number:
DN-19TRAY-1-800-SW
Manufacturer/Brand:
ASSMANN WSW Components
Part of Description:
FIXED SHELF 800MM CABINET BLK
Manufacturer :
ASSMANN WSW Components
Product Category :
Rack Components
Color :
Black
Features :
For Use With/Related Products :
Digitus® Cabinets
Material :
Metal, Steel
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
20.670" L x 18.310" W x 1.180" H (525.02mm x 465.07mm x 29.97mm)