BSP-11U-12MK
- Manufacturer Part Number:
- BSP-11U-12MK
- Manufacturer/Brand:
- Belden
- Part of Description:
- SECURE PATCH ENCL 11U X 12D
- Manufacturer :
- Belden
- Product Category :
- Rack Components
- Color :
- Black
- Features :
- For Use With/Related Products :
- 19" Panel Width Racks
- Material :
- Metal, Steel
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 12.000" L x 19.250" H (304.80mm x 488.95mm)