RHER-33.A350.EG
- Manufacturer Part Number:
- RHER-33.A350.EG
- Manufacturer/Brand:
- Elesa USA Corporation
- Part of Description:
- RH-ER-33, DOUBLE-CURVED TUBULAR
- Stock Condition:
- 100
- Manufacturer :
- Elesa USA Corporation
- Product Category :
- Handles
- Height :
- 3.543" (90.00mm)
- Length - Center to Center :
- 13.780" (350.00mm)