RHA1-14.G088.N01
Manufacturer Part Number:
RHA1-14.G088.N01
Height :
1.575" (40.00mm)
Length - Center to Center :
3.465" (88.00mm)
  • Keystone Electronics Corp.
    HANDLE ALUMINUM MTG CTR 1.25"
  • Hammond Manufacturing
    HANDLE STL/CHROME MTG CTR 1.252"
  • Hammond Manufacturing
    HANDLE STEEL/CHROME MTG CTR 4"
  • Bud Industries, Inc.
    HANDLE CHROME MTG CTR 1.906"