RHS1-12.180.01
- Manufacturer Part Number:
- RHS1-12.180.01
- Manufacturer/Brand:
- Elesa USA Corporation
- Part of Description:
- RH-S1, BRIDGE HANDLES, BRIDGE HA
- Stock Condition:
- 100
- Manufacturer :
- Elesa USA Corporation
- Product Category :
- Handles
- Height :
- 1.575" (40.00mm)
- Length - Center to Center :
- 7.087" (180.00mm)