35RAPC4BV4
- Manufacturer Part Number:
- 35RAPC4BV4
- Manufacturer/Brand:
- Switchcraft / Conxall
- Part of Description:
- CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
- Stock Condition:
- 979
- Manufacturer :
- Switchcraft / Conxall
- Product Category :
- Audio Connectors
- Actual Diameter :
- 0.142" (3.60mm)
- Connector Type :
- Phone Jack
- Features :
- Mounting Hardware, Thread Lock
- Gender :
- Female
- Industry Recognized Mating Diameter :
- 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone