CCSMA18-MM-086F-36
Manufacturer Part Number:
CCSMA18-MM-086F-36
Part of Description:
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 36"
Stock Condition:
83
1st Connector :
SMA Plug
2nd Connector :
SMA Plug
Cable Type :
2.54mm OD Coaxial Cable
Color :
Blue
Connector Impedance :
Features :
Shielded
Frequency - Max :
18 GHz
Ingress Protection :
Length :
36.00" (914.40mm)
Operating Temperature :
-45°C ~ 85°C
Overall Impedance :
50 Ohms
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"