A10XAF10XAF22K51A
- Manufacturer Part Number:
- A10XAF10XAF22K51A
- Manufacturer/Brand:
- JST
- Part of Description:
- JUMPER 10XAF-2S - 10XAF-2S 2"
- Stock Condition:
- 998
- Manufacturer :
- JST
- Product Category :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- IDC
- Color :
- Black, Individual
- Connector Type :
- Socket to Socket, Reversed
- Contact Finish :
- Tin
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Length :
- 0.167' (50.80mm, 2.00")
- Number of Positions :
- 10
- Number of Rows :
- 1
- Pitch - Cable :
- Pitch - Connector :
- 0.098" (2.50mm)