A04XAF04XAF22K254A
- Manufacturer Part Number:
- A04XAF04XAF22K254A
- Manufacturer/Brand:
- JST
- Part of Description:
- JUMPER 04XAF-2S - 04XAF-2S 10"
- Stock Condition:
- 941
- Manufacturer :
- JST
- Product Category :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- IDC
- Color :
- Black, Individual
- Connector Type :
- Socket to Socket, Reversed
- Contact Finish :
- Tin
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Length :
- 0.833' (254.00mm, 10.00")
- Number of Positions :
- 4
- Number of Rows :
- 1
- Pitch - Cable :
- Pitch - Connector :
- 0.098" (2.50mm)