A22KRW22KRW26E152C
- Manufacturer Part Number:
- A22KRW22KRW26E152C
- Part of Description:
- JUMPER ASSEMBLY SKT-SKT 22POS 6"
- Length :
- 0.500' (152.40mm, 6.00")
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)