A28KRW28KRW26E254D
Manufacturer Part Number:
A28KRW28KRW26E254D
Part of Description:
JUMPER ASSEMBLY SKT-SKT 28POS 10
Stock Condition:
995
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)
Part Manufacturer Stock Description
A28K1B NKK Switches 9,201 SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 28V