A28KRW28KRW26E203C
Manufacturer Part Number:
A28KRW28KRW26E203C
Part of Description:
JUMPER ASSEMBLY SKT-SKT 28POS 8"
Stock Condition:
985
Length :
0.667' (203.20mm, 8.00")
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)
Part Manufacturer Stock Description
A28K1B NKK Switches 9,201 SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 28V