A28KRW28KRW26E203D
Manufacturer Part Number:
A28KRW28KRW26E203D
Part of Description:
JUMPER ASSEMBLY SKT-SKT 28POS 8"
Length :
0.667' (203.20mm, 8.00")
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)
Part Manufacturer Stock Description
A28K1B NKK Switches 9,201 SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 28V