A22KRW22KRW26E305C
- Manufacturer Part Number:
- A22KRW22KRW26E305C
- Part of Description:
- JUMPER ASSEMBLY SKT-SKT 22POS 12
- Length :
- 1.00' (304.80mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)