A28KRW28KRW26E152D
Manufacturer Part Number:
A28KRW28KRW26E152D
Part of Description:
JUMPER ASSEMBLY SKT-SKT 28POS 6"
Length :
0.500' (152.40mm, 6.00")
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)
Part Manufacturer Stock Description
A28K1B NKK Switches 9,201 SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 28V