DLM1-156RW4
- Manufacturer Part Number:
- DLM1-156RW4
- Manufacturer/Brand:
- ITT Cannon
- Manufacturer :
- ITT Cannon
- Product Category :
- Specialized
- Color :
- Connector Style :
- Connector Type :
- Connector Usage :
- Contact Finish :
- Contact Finish Thickness :
- Contact Layout, Typical :
- Features :
- Mounting Type :
- Number of Columns :
- Number of Positions :
- Number of Positions Loaded :
- Number of Rows :
- Pitch :
- Product Status :
- Active
- Termination :
Company
- TSV992IYDT Wide bandwidth (20MHz) rail to rail input
- TS9224IYPT Precision rail-to-rail high output current op-amps
- TS982IYDWT High output current dual operational amplifier
- TSC103IDT High voltage, high side current sense amplifier
- TSC103IPT High voltage, high side current sense amplifier
- TSC2010IST High voltage, precision, bidirectional current sense amplifier
- Detailed explanation of DSP technology
News
- TS881ILT Rail-to-rail 0.9V nanopower, push-pull single comparator
- TS880ICT Rail-to-rail 0.9V nanopower, open drain single comparator
- TS883IQ2T Rail-to-rail 0.9V nanopower, open drain dual comparators
- TS884IPT Rail-to-rail 1.1 V nanopower, push-pull quad comparators
- TS884IDT Rail-to-rail 1.1 V nanopower, push-pull quad comparators
- Equipment manufacturers also lack cores
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
| Part | Manufacturer | Stock | Description |
|---|---|---|---|
| DLM1 | Interlight | 6,153 | Replacement for Lenmar DLM1 Repl |
| DLM1-156P | ITT Cannon | 41 | CONN HOUSING 156POS PNL MNT |
| DLM1-156PC-F | ITT Cannon | 8,004 | 127050-0356 |
| DLM1-156PW4A | ITT Cannon | 5,339 | 112134-0001 |
| DLM1-156PW6A | ITT Cannon | 22 | CONN PLUG 156POS PNL MNT |
| DLM1-156PW9A | ITT Cannon | 9,837 | 112134-0002 |
| DLM1-156R | ITT Cannon | 187 | CONN HOUSING 156POS PNL MNT |
| DLM1-156RC-F | ITT Cannon | 7,042 | CONN HSG 156POS ZIF RCPT |
| DLM1-156RW4B | ITT Cannon | 6,364 | 112135-0001 |
| DLM1-156RW6 | ITT Cannon | 7,429 | 127050-0249 |
| DLM1-156RW6B | ITT Cannon | 110 | CONN RCPT 156POS PNL MNT |
| DLM10C | onsemi | 9,829 | DIODE GEN PURP 200V 1A DO204AL |
| DLM10C-AT1 | onsemi | 6,820 | DIODE GEN PURP 200V 1A DO204AL |
| DLM10E | onsemi | 8,407 | DIODE GEN PURP 400V 1A DO204AL |