8KH2-0723-0250
- Manufacturer Part Number:
- 8KH2-0723-0250
- Manufacturer/Brand:
- 3M
- Part of Description:
- CABLE ASSY PCIE X8 F-M 250MM 1=1
- Stock Condition:
- 248
- Manufacturer :
- 3M
- Product Category :
- Pluggable Cables
- Cable Connectors :
- PCIe x8
- Cable Type :
- Flat, Twin Axial
- Color :
- Silver
- Connector Type :
- Receptacle to Card Edge
- Fastening Type :
- Features :
- Extender
- Gender :
- Female to Male
- Length :
- 0.820' (250.00mm, 9.843")