BI1201A1R.BK
- Manufacturer Part Number:
- BI1201A1R.BK
- Manufacturer/Brand:
- Prysmian Group
- Part of Description:
- 120F 50 MM TB OFNR I/O DIST
- Manufacturer :
- Prysmian Group
- Product Category :
- Fiber Optic Cables
- Attenuation - Typ :
- Cladding Diameter :
- 125µm
- Core Diameter :
- 50µm
- Features :
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 1.020" (25.91mm)