1591F1BK-2
- Manufacturer Part Number:
- 1591F1BK-2
- Manufacturer/Brand:
- Hammond Manufacturing
- Part of Description:
- FLANGE ABS 1.0X2.2X0.1 BLK 1=2PC
- Stock Condition:
- 73
- Manufacturer :
- Hammond Manufacturing
- Product Category :
- Box Components
- Color :
- Black
- Features :
- Flame Retardant
- For Use With/Related Products :
- 1591 A,B,C,H,L Series
- Material :
- Plastic, ABS
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.000" L x 2.200" W x 0.100" H (25.40mm x 55.88mm x 2.54mm)