AP0011SNR1.6
- Manufacturer Part Number:
- AP0011SNR1.6
- Manufacturer/Brand:
- Prysmian Group
- Part of Description:
- 1F SM TB OFNR INTERCNNCT
- Manufacturer :
- Prysmian Group
- Product Category :
- Fiber Optic Cables
- Attenuation - Typ :
- Cladding Diameter :
- 125µm
- Core Diameter :
- 9µm
- Features :
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.063" (1.60mm)