311AA001B1403
- Manufacturer Part Number:
- 311AA001B1403
- Manufacturer/Brand:
- Glenair
- Part of Description:
- SHRINK BOOT ADAPTOR
- Stock Condition:
- 54
- Manufacturer :
- Glenair
- Product Category :
- Backshells and Cable Clamps
- Cable Exit :
- Cable Opening :
- Color :
- Diameter - Outside :
- Features :
- Ingress Protection :
- Material :
- Plating :
- Primary Material :
- Product Status :
- Active
- Shell Size - Insert :
- Shielding :
- Thread Size :
- Type :
Company
- TSV992IYDT Wide bandwidth (20MHz) rail to rail input
- TS9224IYPT Precision rail-to-rail high output current op-amps
- TS982IYDWT High output current dual operational amplifier
- TSC103IDT High voltage, high side current sense amplifier
- TSC103IPT High voltage, high side current sense amplifier
- TSC2010IST High voltage, precision, bidirectional current sense amplifier
- Detailed explanation of DSP technology
News
- TS881ILT Rail-to-rail 0.9V nanopower, push-pull single comparator
- TS880ICT Rail-to-rail 0.9V nanopower, open drain single comparator
- TS883IQ2T Rail-to-rail 0.9V nanopower, open drain dual comparators
- TS884IPT Rail-to-rail 1.1 V nanopower, push-pull quad comparators
- TS884IDT Rail-to-rail 1.1 V nanopower, push-pull quad comparators
- Equipment manufacturers also lack cores
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
| Part | Manufacturer | Stock | Description |
|---|---|---|---|
| 311A | Ingersoll Rand | 1 | 6" DUAL ACTION QUIET AIR SANDER |
| 311A10039X | CONEC | 6,164 | SCSI 2 MICRO D SOLDER TYPE |
| 311A10119X | CONEC | 7,756 | CONN PLUG 50POS STR SOLDER |